Rumeli Cd. Zafer Sk. Meral Apt. Nişantaşı/İSTANBUL

0212 233 94 84

Hakkımda

17 Nisan 1984 tarihinde Antalyada dünyaya geldim. İlkokulu Namık Kemal İlköğretim okulunda ortaokulu Metin Nuran Çakallıklı Anadolu Lisesinde okudum. Lise döneminde üstün başarımdan dolayı eğitimime tam burslu olarak Antalya Kolejinde devam ettim. Antalya Koleji’nin bana eğitim dışında sosyallik, spor ve yabancı dil açısından büyük katkısı olmuştur. Okulda ileri derece İngilizce ve iyi derece Almanca öğrendim. 2000 yılında Almanya’nın Hannover şehrinde dili Almanca olan International Tiyatro Oyunu’nda oynadım, ayrıca Antalya Koleji’nin okul tiyatrosunda da görev aldım.

2002 yılında Marmara Üniversitesi İngilizce Diş Hekimliği Fakültesini kazandım. İngilizce hazırlık sınavını atlayıp doğrudan 1. Sınıfa başladım ve meslek hayatıma ilk adımı atmış oldum. 2007 yılında mezun olduktan sonra Plastik Cerrahiye ve Estetiğe olan ilgim ve merakım beni Periodontoloji Uzmanı olmaya yöneltti ve yine kendi okulum olan Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinin  Dişeti Hastalıkları ve Cerrahisi Anabilim Dalı’nda Doktora eğitimime başladım. 2013 yılında ‘Kronik Periodontitisli Hastalarda Fotodinamik Terapi’nin Etkinliğinin Değerlendirilmesi’ isimli tezimle doktoramı tamamladım.

Mesleğime olan aşkım ve yeniliklere olan merakım okul bittikten sonra da beni hep en iyi  olmaya ve  hastalarıma en iyi hizmeti vermeye yöneltti. Kendimi daha da geliştirmek için yurtiçi – yurtdışı bir çok eğitimlere ve özel kurslara katıldım. Diş hekimliği konusunda dünyada tanınmış otörlerinin özel kliniklerine gidip henüz Türkiye’de yapılmayan yada yeni yapılmaya başlanmış olan en yeni ve en farklı ameliyat tekniklerini öğrendim ve bunları hastalarıma uygulamak üzere ülkeme döndüm.  Halen dünya çapındaki birçok kongre, kurs ve seminerlere sıklıkla  katılmaktayım.

Her hastam benim için çok özel ve en iyi hakediyorlar. Diş hekimliği sadece sağlık değil aynı zamanda estetik ve mühendislik de içeren bir meslek. Teorik bilgi dışında el becerisi ve görsel vizyon da gerektirmekte. Tüm bunların doğrultusunda hastalarıma en iyi hizmeti vermek için Nişantaşı’nda kendi ofisimi açtım. Mezun olduğumdan beri bir çok klinik ve özel hastanede çalıştıktan sonra  2014 yılından beri Nişantaşı’nda kendi ofisimde hizmet vermekteyim

Üye olduğum dernekler ise;

TDB (Türk Dişhekimleri Birliği )
EDAD (Estetik Diş Hekimliği Akademisi Derneği)
TOID (Türk Oral Implantoloji Derneği)
TPF (Türk Periodontoloji Derneği)
ITI (International Team of Implantology)
EFP (European Federation of Periodontology)
EAO (European Assosiation of Osteointegration)

error: Bu içeriğin izinsiz kopyalanması ve paylaşılması yasaktır!